Category: Alternative

8 thoughts on “ Emeraude Luti - Jearrys Fimbo* - Lassissi Presente (Vinyl, LP) ”

  1. Cumpara CD Melodii din filme, musicaluri si showuri TV pe Libris. Transport gratuit >75 lei si livrare rapida. 30 de zile retur.
  2. DELFI - Po neseniai pasirodžiusio filmo „Bohemijos rapsodija“, apie vienos svarbiausių praėjusio amžiaus muzikos pasaulio figūrų pradėta kalbėti iš naujo. Tačiau tai buvo tokia įspūdinga.
  3. Video: Pirmadienio vakarą (Lietuvos laiku – antradienį paryčiais) Los Andželo „Microsoft“ teatre išdalinti prestižiškiausi televizijos apdovanojimai „Emmy“, kurie šiemet rengti jubiliejinį – jau ąjį – kartą. Ne ką mažiau nei nugalėtojai aptarinėjami ir.
  4. Reperët Lumi B dhe Lyrical Son kanë qenë shumë të angazhuar gjatë verës. Fillimisht ata publikuan disa projekte të reja, ndërsa nuk mungoi edhe angazhimi i tyre maksimal nëpër koncerte. Përveç kolegialitetit, dyshja duket se ruajnë një miqësi shumë të mirë edhe jashtë skenës. Këtë më së miri e vërteton edhe fakti se dyshja së [ ].
  5. Vilniuje pristatyta „Valstybės paslaptis“ – filmas apie D. Grybauskaitę Vilniaus kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko Donato Ulvydo dokumentinės juostos „Valstybės paslaptis“ premjera.
  6. Poveștile cu vampiri, peisajele din România și Centrul Vechi al Bucureștiului i-au atras ca un magnet pe artiștii străini și mai ales pe regizorii videoclipurilor lor. Deși habar n-aveai până acum, o mulți de artiști din.
  7. Abonamentul VOYO ofera acces nelimitat la sute de filme, emisiuni, seriale; PayPerView Pe langa abonamentul VOYO, ai acces si la filme in sistem Pay Per View.
  8. Artistë shqiptarë janë bashkuar në një këngë për të mbrojtur lumenjtë e Shqipërisë. Kënga e gjelbër “Lum Lumi i Lirë” përpiqet të kontribuojë pro kauzave në mbrojtje të lumit Valbonë dhe lumit të fundit të egër në Europë, Vjosës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Design & Developed By Themeseye